Společně roztleskáme vaši komunikaci

Spoluvytvářím PeopleOps

Se svým kamarádem Jirkou Vicherkem, jsem se pustila do tvorby B2B obsahu pro všechny, kdo chtějí mluvit a pracovat s lidmi v IT tak, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky. Protože #všechnojetoolidech
(Více zjistíte u mě na blogu i na webu Peopleops.cz).

Kde dál mě můžete potkat?

Jak přemýšlím? Poslechněte si třeba...

... první epizodu podcastu PeopleOps, který s Jirkou Vicherkem tvoříme na Forendors.
Hned na začátku naší podcastové série se spolu bavíme o tom, co vše podle nás do definice pojmu PeopleOps patří. Mezi řečí ale taky nabídneme několik drobných rad, které se budou hodit třeba při networkingu, nebo plánování eventů ve firemním prostředí.
Poslechněte si nás zde a pak nás můžete podpořit 


... tenhle 30minutový rozhovor s Pavlínou Louženskou. O krizové komunikaci přednáším a mluvím často. Tohle povídání mě ale bavilo i proto, že jsme se dostaly dál než za základní poučky. Ale i ty v rozhovoru padnou: krizovost situace hodnoťte očima potenciálně poškozeného. Lež má krátké nohy a příprava je často král :) A pokud raději posloucháte bez obrazu, zkuste podcast verzi rozhovoru.

...první podcast, který jsem natočila na volné noze. Michal Mládek mě pozval do WebTop100 podcastu. Ptal se na tělo: na byznysový rozchod, pověst českého PR jako oboru i na krizovou komunikaci.
...podcast Na vlně podnikání s Danem Tržilem o tom, co je a co není PR. Bavili jsme se převážně o tom, jak se připravit na krizová témata a obecně o krizové komunikaci.
...podcast DigiChef, kde jsme si s Michaelem Kochem povídali o současných výzvách oboru PR. Dotkli se v něm ale i osobnějších témat (třeba můj každoroční sabbatical).
...ohlédnutí s Milošem Čermákem za dobou, kdy v Česku naplno propukl COVID-19 a já byla součástí tisícovky dobrovolníků na platformě COVID19-CZ.

Nejen prací živa jsem.


Cestuju.
Čtu.
Žiju.

O svojí práci občas i píšu nebo mluvím.

Ozvěte se mi

[email protected]

720 365 645


IČ: 75729962

Nebo mi napište ↓